Szukaj
Aktualności
Sortowanie
Koniecznie sprawdź naszą wiadomość!

Nowy rok szkolno-akademicki z atrakcyjną PROMOCJĄ w Oficynie Impuls

Więcej    
HARCERSTWO w Bieszczadach

Zapraszamy 24 września o godz. 10 do Krakowa na konferencję organizowaną przez COTG PTTK przy ul. Jagiellońskiej 6.

Więcej    
Jadłospis dla przyszłej mamy

Większość zaproponowanych potraw jest łatwa do sporządzenia; można z nich komponować również posiłki dla całej rodziny.

Więcej    
Dzień Przedszkolaka!

Z okazji święta PRZEDSZKOLAKA polecamy nasze publikacje. W dniu dzisiejszym książką dnia zostaje nowa publikacja Zbigniewa Ostracha "Praca przedszkola

Więcej    
Top 10 sierpień w Impulsie

Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów na koniec sierpnia 2016 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką został "tradycyjnie"...

Więcej    
Wracamy do szkoły razem z Impulsem

Wakacje dobiegły końca. Kto może, wykorzystuje jeszcze możliwość letniego wypoczynku, ale większość osób przestawia się już na typowe dla siebie obroty

Więcej    
Wracamy do szkoły

OW Impuls pragnie serdecznie powitać Państwa na progu nowego roku szkolnego 2016/2017. Mamy nadzieję, że okres wakacyjny pozwolił Państwu odpocząć i nabrać sił, by z pełnym zaangażowaniem oraz entuzjazmem wspierać i rozwijać umiejętności razem z naszą nową propozycją wydawniczą!

Więcej    
12 wakacyjnych nowości, 10 topowych wznowień i wyjątkowa PROMOCJA

Wystarczy... a do końca września 2016 otrzymacie na wybrane książki 30% rabatu + wybraną książkę GRATIS!

Więcej    
"Kariera" klawisza - ebook

W dzisiejszej ofercie druk/ebook/Impuls polecamy nowość pt. "Kariera" klawisza. Znakomita książka wspomnieniowa, która zainteresuje studentów resocjalizacji i psychologii...

Więcej    
Top 10 lipca a w Impulsie

W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką Oficyny został premierowa publikacja Andrzeja Dembińskiego pt. "Kariera" klawisza. Gratulujemy!

Więcej    
VERSUS - recenzja Natalii Gburzyńskiej

Zapraszamy do fragmentu najnowszej recenzji publikacji prof. Lecha Witkowskiego, Versus

Więcej    
Top 10 czerwca w Impulsie

Oto Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów na koniec czerwca 2016 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką został "tradycyjne" już - śpiewnik Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali z 2 płytami CD autorstwa Katarzyny Zachwatowicz.

Więcej    
Wierszyki logopedyczne

Nakładem krakowskiej Oficyny Wydawniczej Impuls ukazał się cykl książeczek do utrwalania prawidłowej wymowy i pisowni głosek autorstwa logopedy Moniki Lubiny.

Więcej    
Darmowy newsletter z Impulsu

Zapisz się i bądź na bieżąco! Informujemy o konkursach, promocjach i ważnych wydarzeniach z życia wydawnictwa. Trzymaj rękę na pulsie dobrej literatury.

Więcej    
Zapach kobiety - co perfumy mówią o płci?

Czy istnieją zapachy męskie i kobiece? Na jakiej podstawie klasyfikujemy aromaty? Zobacz, jaki wpływ na płeć ma zapach.

Więcej    
Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dzieci

W dzisiejszej wiadomości Oficyna Impuls poleca dwie publikacje z zakresu pedagogiki osób niepełnosprawnych związanych z rozwojem małego dziecka tym razem również w odsłonie elektronicznej - ebooki w popularnych formach epub i mobi.

Więcej    
160 pomysłów na edukację...

Oficyna Wydawnicza Impuls poleca serię pięciu ksiażek do edukacji I-III autorska Jadwigi Stasicy: 160 pomysłów na; matematyka, przyroda, język polski, plastyka i muzyka oraz rozwijanie fantazji i zainteresowań.

Więcej    
Oto najlepsza książka na lato!

W kategorii znakomite poradniki decyzją jury plebiscytu najlepszym poradnikiem tego lata została publikacja Oficyny Wydawniczej Impuls: Rozmowy o rozmowach!

Więcej    
Co ma wspólnego matematyka z pedagogiką dyskretną?

Pedagogika dyskretna jest pedagogią Aleksandra Nalaskowskiego i jako taka - kompletną, starannie napisaną i zrekonstruowaną rozprawą o edukacyjnej rzeczywistości w naszym kraju.

Więcej    
PREMIERY w Oficynie Impuls

Niniejsza publikacja może posłużyć jako praktyczna pomoc dla wszystkich osób zajmujących się mutyzmem: nauczycieli, pedagogów, logopedów, a także rodziców dzieci z mutyzmem.

Więcej    
Oto najlepsza książka dla młodych czytelników

Kilka tysięcy czytelników i grono jurorów wybrało już tytuły nagrodzone w plebiscycie "Najlepsza książka dla młodych czytelników".

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
Copyright © 2015 IMPULS Oficyna Wydawnicza
Powered by CONSIT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się