Szukaj
Aktualności
Sortowanie
Kolejne GRATISY na targach - C61

Punktualnie o godzinie 16:30 codziennie zapraszamy na losowanie nagród. Życzymy powodzenia i do zobaczenia na stosiku C61

Więcej    
C61 - Impuls na krakowskich targach!

Na stoisku C61 Oficyna Impuls zaprezentuje nowości, bestsellery i wiele ciekawych oraz topowych tytułów z oferty naszego wydawnictwa! Spotkacie naszych wyjątkowych autorów.

Więcej    
Krakowskie Targi Książki 2016! Aplikacja mobilna - C61

Teraz nowa i miła dogodność dla odwiedzających: Targowa mobilna aplikacja stanowić będzie niezbędne źródło informacji o wydawcach i książkach.

Więcej    
Ebooki idą w dół o 40%!

Od dzisiaj do poniedziałku (31.10) wyjątkowa promocja na nasze ebooki - cała oferta - 40% ▶ Psychologia i pedagogika - ebooki naukowe i podręczniki

Więcej    
Rozmowa z Prof. Bogusławem Śliwerskim

Czemu mi profesor pokazał, że można inaczej, ciekawiej, wspólnie? Po hospitacji dyrektorka wezwała mnie na dywanik i w krzyk: "Jakieś zabawy, gry, dzieci chodzą po klasie - to był chaos!"

Więcej    
Top 10 - wrzesień 2016

Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów na koniec września 2016 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką został seria

Więcej    
Nowy rok akademicki

Dzień 1 października oficjalnie rozpoczyna w naszym kraju rok akademicki, tak jak dzień 1 września inauguruje roku szkolny w oświacie.

Więcej    
O pedagogice społecznej i jej rozwoju

...uznaję wydanie tej książki za jedno z najważniejszych wydarzeń naukowych naszej dyscypliny...

Więcej    
Jadłospis dla przyszłej mamy

Większość zaproponowanych potraw jest łatwa do sporządzenia; można z nich komponować również posiłki dla całej rodziny.

Więcej    
Dzień Przedszkolaka!

Z okazji święta PRZEDSZKOLAKA polecamy nasze publikacje. W dniu dzisiejszym książką dnia zostaje nowa publikacja Zbigniewa Ostracha "Praca przedszkola

Więcej    
Top 10 sierpień w Impulsie

Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów na koniec sierpnia 2016 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką został "tradycyjnie"...

Więcej    
"Kariera" klawisza - ebook

W dzisiejszej ofercie druk/ebook/Impuls polecamy nowość pt. "Kariera" klawisza. Znakomita książka wspomnieniowa, która zainteresuje studentów resocjalizacji i psychologii...

Więcej    
Top 10 lipca a w Impulsie

W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką Oficyny został premierowa publikacja Andrzeja Dembińskiego pt. "Kariera" klawisza. Gratulujemy!

Więcej    
VERSUS - recenzja Natalii Gburzyńskiej

Zapraszamy do fragmentu najnowszej recenzji publikacji prof. Lecha Witkowskiego, Versus

Więcej    
Top 10 czerwca w Impulsie

Oto Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów na koniec czerwca 2016 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką został "tradycyjne" już - śpiewnik Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali z 2 płytami CD autorstwa Katarzyny Zachwatowicz.

Więcej    
Wierszyki logopedyczne

Nakładem krakowskiej Oficyny Wydawniczej Impuls ukazał się cykl książeczek do utrwalania prawidłowej wymowy i pisowni głosek autorstwa logopedy Moniki Lubiny.

Więcej    
Darmowy newsletter z Impulsu

Zapisz się i bądź na bieżąco! Informujemy o konkursach, promocjach i ważnych wydarzeniach z życia wydawnictwa. Trzymaj rękę na pulsie dobrej literatury.

Więcej    
Zapach kobiety - co perfumy mówią o płci?

Czy istnieją zapachy męskie i kobiece? Na jakiej podstawie klasyfikujemy aromaty? Zobacz, jaki wpływ na płeć ma zapach.

Więcej    
Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dzieci

W dzisiejszej wiadomości Oficyna Impuls poleca dwie publikacje z zakresu pedagogiki osób niepełnosprawnych związanych z rozwojem małego dziecka tym razem również w odsłonie elektronicznej - ebooki w popularnych formach epub i mobi.

Więcej    
160 pomysłów na edukację...

Oficyna Wydawnicza Impuls poleca serię pięciu ksiażek do edukacji I-III autorska Jadwigi Stasicy: 160 pomysłów na; matematyka, przyroda, język polski, plastyka i muzyka oraz rozwijanie fantazji i zainteresowań.

Więcej    
Oto najlepsza książka na lato!

W kategorii znakomite poradniki decyzją jury plebiscytu najlepszym poradnikiem tego lata została publikacja Oficyny Wydawniczej Impuls: Rozmowy o rozmowach!

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
Copyright © 2015 IMPULS Oficyna Wydawnicza
Powered by CONSIT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się