Szukaj
Aktualności
Sortowanie
21 marca - okazja

21 marca przypada ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA. W tej trudnej, ale i owocnej pracy - czy to jako rodzica, czy też nauczyciela lub opiekuna - pragniemy służyć Państwu pomocą, wydając wartościowe książki.

Więcej    
Plebiscyt wiosenny

Wśród rywalizujących publikacji o tytuł nie mogło zabraknąć książek Oficyny Wydawniczej "Impuls". Do pierwszej rundy nominowaliśmy cztery tytuły!

Więcej    
Top 10 - II 2018

Top 10 Oficyny Impuls, notowanie bestsellerów za miesiąc luty 2018 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką została topowa publikacja Impulsu autorstwa Katarzyny Jasieńskiej-Zachwatowicz...

Więcej    
Celebryci i CeWEbryci

Postaci cewebrytów udowadniają, że normalny, szary człowiek choć na chwilę może zdobyć upragnioną sławę. Sławę, która w rozumieniu wielu ludzi ma przynieść szczęście i wolność

Więcej    
Filozofia

Oficyna Wydawnicza "Impuls" poleca najnowszą monografia Filozofia umysłu stanowiącą dopełnienie monografii Filozofia człowieka i monografii Filozofia osobowości autorstwa Adolfa E. Szołtyska.

Więcej    
Nowe w ofercie

Jednym z podstawowych filarów Oficyna Wydawniczej „Impuls” jest pedagogika i edukacja, psychologia czy socjologia, nie dziwi zatem, że najnowsze publikacje IMPULSU dotyczą problematyki resocjalizacji a w szczególności wśród młodych ludzi.

Więcej    
Harcerstwo w pokazie

Zapraszamy do prezentacji Power Point harcerskich reprintów w Oficynie Impulsie. To już wydanych 144 tytułów. Początkiem lutego nasza seria wzbogaciła się o 3 nowe tytuły

Więcej    
3 nowe reprinty

3 nowe tytuły w harcerskiej ofercie Impulsu - notowanie na dzień 14.02.2018 (seria "Przywrócić Pamięć" liczy już 144 tytuły)

Więcej    
Naukowo w Impulsie

Jednym z podstawowych filarów Oficyna Wydawniczej „Impuls” jest pedagogika i edukacja a w tym publikace naukowe, nie dziwi zatem, że najnowsze publikacje IMPULSU dotyczą zagadnień naukowych.

Więcej    
Spotkanie autorskie

Zapraszamy do foto-relacji ze spotkania autorskiego z Zofią Olek-Redlarską. "Chwila motyla" - spotkanie z poezją dla dzieci

Więcej    
Top stycznia 2018

Top 10 Oficyny Impuls, notowanie bestsellerów za styczeń 2018 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką została topowa publikacja Impulsu autorstwa Barbary Dyl poświęcona tematyce ortografii dla najmłodszych...

Więcej    
8 marca

Zapraszamy do wspólnej zabawy i niespodzianki z okazji Dnia Kobiet! W dniach 1-10 marca książki dla kobiet za 1 zł!

Więcej    
Impuls poleca

Jednym z podstawowych filarów Oficyna Wydawniczej „Impuls” jest pedagogika i edukacja a w tym logopedia, nie dziwi zatem...

Więcej    
Sukces

W tegorocznej edycji decyzją internautów plebiscytu Oficyna Impuls świętuje tytuł dla dr Barbary Winczury za publikację "Emocje dzieci i młodzieży z trudnościami w rozwoju i zachowaniu" - Najlepszej książki roku 2017 w kategorii "Poradniki".

Więcej    
FINAL ROKU

Wśród rywalizujących publikacji o tytuł nie mogło zabraknąć książek Oficyny Wydawniczej "Impuls". W finale finałów mamy pięć tytułów!

Więcej    
news

Kolejny miesiąc – kolejne, długo wyczekiwane premiery i literatura zdolna zaspokoić najwybredniejsze gusta.

Więcej    
Najlepsze

Bestsellery Oficyny Wydawniczej „Impuls” za rok 2017! Najlepsza 10 roku! Czasami można się pochwalić, zwłaszcza kiedy jest czym. Pomimo dużych pokładów skromności mamy potrzebę docenienia naszych produkcji. Są tego warte.

Więcej    
Kobieta mnie bije...

W powszechnej opinii publicznej ofiarą przemocy domowej jest zawsze kobieta lub dziecko. Tymczasem pokrzywdzonym bywa też mężczyzna – maltretowany przez partnerkę fizycznie lub psychicznie. Kto jest zatem najczęściej ofiarą przemocy w rodzinie?

Więcej    
Premiery w Impulsie

Wraz ze spadkiem temperatury za oknem wzrasta zainteresowanie lekturami, nie tylko fabularnymi, ale także, co nas bardzo cieszy, dziedzinami akademickimi.

Więcej    
Start z Impulsem

Każdy styczeń to szansa na świeży start i choć, mimo początkowego entuzjazmu, lubimy szybko o tym zapomnieć, Oficyna Wydawnicza „Impuls” znakomicie wykorzystała swoją szansę na nowy początek, pokazując

Więcej    
Nowa oferta 2018

W 2018 roku zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dołączenia do grona naszych Autorów i Współpracowników oraz do jeszcze częstszych interakcji.

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się