Szukaj
Aktualności
Sortowanie
Black Friday

Uwaga! W najbliższy piątek w Impulsie "Czarny Piątek" - 30% rabatu na wszystko + 2 książki Gratis do zamówienia (od 24 d0 26.11)

Więcej    
Plebiscyt

Najgorętsze premiery wydawnicze ostatnich miesięcy Oficyny Impuls i nie tylko rywalizują w kolejnych plebiscytach serwisu Granice.pl na Najlepsze książki na Zimę 2017.

Więcej    
Konkurs

Najgorętsze premiery wydawnicze ostatnich miesięcy Oficyny Impuls i nie tylko rywalizują w kolejnych plebiscytach serwisu Granice.pl na Najlepsze książki na Gwiazdkę 2017.

Więcej    
Kobieta mnie bije...

W powszechnej opinii publicznej ofiarą przemocy domowej jest zawsze kobieta lub dziecko. Tymczasem pokrzywdzonym bywa też mężczyzna – maltretowany przez partnerkę fizycznie lub psychicznie. Kto jest zatem najczęściej ofiarą przemocy w rodzinie?

Więcej    
Top 10 - X 2017

Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów za październik 2017 r.W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką została...

Więcej    
Senior

Dzisiaj obchodzimy Dzień Seniora ustanowiony został 14 grudnia 1990 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Więcej    
Recenzja dnia

Dzisiaj szczególnie trudno nauczycielowi jest zmotywować ucznia do pracy, trudno jest wzbudzić jego zainteresowanie.

Więcej    
Przyczynek do refleksji na temat wychowania patriotycznego

Wychowanie patriotyczne w ścisłym tego słowa znaczeniu polega na zaprawianiu do czynu na rzecz Ojczyzny naszych - jak pisał o. Jacek Woroniecki...

Więcej    
4 nowe reprinty

4 nowe tytuły w harcerskiej ofercie Impulsu - notowanie na dzień 31.10.2017 (seria "Przywrócić Pamięć" liczy już 141 tytułów)

Więcej    
Doktora Honoris Causa KUL

26 października 2017 roku Rektor i Senat Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Auli im. Stefana Kard. Wyszyńskiego uroczystoście nadali tytułu Doktora Honoris Causa KUL prof. dr. hab. Bogusławowi Śliwerskiemu.

Więcej    
i po targach...

Tegoroczne targi dobiegły końca, jednak pozostawiam Państwa i siebie w przekonaniu, że czas leci szybko i już za rok odbędzie się kolejna, już 22. edycja, a Kraków po raz kolejny zmieni się w Miasto Książki.

Więcej    
Recenzja o rozmowach

Rozmawiamy. Przez przypadek, nagle, w sposób zaplanowany. Zawsze w jakimś celu. Jest to dla nas tak zwykłe, że mamy pewność: umiemy.

Więcej    
Nagrody na targach

Pierwszego dnia targów odbyło się rozstrzygniecie plebiscytów Najlepszej Książki na Jesień oraz Najlepszej Książki Psychologicznej organizowanej przez wortal Granice.pl.

Więcej    
Doktor Honoris Causa - film

Doktor Honoris Causa KUL prof. dr hab. Bogusław Śliwerski. Zespół Oficyny Wydawniczej "Impuls"serdecznie gratulujemy wyjątkowego tytułu

Więcej    
Nareszcie jest...

Nareszcie mamy książkę o polskiej wersji systemu zastępowego jako fundamentalnej formy pracy metodą skautową. Publikacja została przygotowana w bardzo dobrym momencie.

Więcej    
Nagroda dla hm. Wojciecha

KH ZHP przyznała medal nr 18 hm. Wojciechowi Śliwerskiemu za upowszechnianie dorobku harcerstwa poprzez publikację reprintów szeregu rzadkich książek harcerskich.

Więcej    
Impuls logopedią stoi

Każda z nowości, a także liczne wznowienia cieszą się niesłabnącą popularnością, znikając z naszych półek niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki

Więcej    
Nowości harcerskie - 137 reprintów w tym 7 nowych tytułów

7 nowych tytułów w harcerskiej ofercie Impulsu - notowanie na dzień 15.09.2017 (seria "Przywrócić Pamięć" liczy już 137 tytułów)

Więcej    
Terapie szyte na miarę - PREMIERA

Już dzisiaj: MUTYZM WYBIÓRCZY W PRAKTYCE TERAPEUTYCZNEJ Terapie szyte na miarę

Więcej    
Ruszyliśmy z Impulsem do szkoły

Wrzesień w toku – wakacje to już tylko wspomnień czar … Przełom sierpnia i września w Oficynie Wydawniczej „Impuls” sygnowany jest absolutnym bestsellerem oraz kilkoma nowościami...

Więcej    
Bestsellery edukacyjne Impuls - sierpień/wrzesień 2017

Polecić tę pozycję warto niemal każdemu - od początkującego nauczyciela, przez organizatora imprez do wychowawcy z dużym już doświadczeniem.

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2017 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się