Szukaj
Aktualności
Sortowanie
Wakacje z Impulsem - rabat -30%

„Do każdego zamówienia książka gratis” oraz o nowej okazji „Im więcej stopni Celsjusza, tym gorętsze promocje w Impulsie”

Więcej    
12 wakacyjnych nowości, 10 topowych wznowień i wyjątkowa PROMOCJA

Wystarczy... a do końca sierpnia 2016 otrzymacie na wybrane książki 30% rabatu + wybraną książkę GRATIS!

Więcej    
Lato pełne książek. Premiery, nowości, okazje...

Okres wakacyjny to dla wielu osób czas odpoczynku również od książek. Niesłusznie. Wszak poszerzanie horyzontów, zdobywanie wiedzy, oraz samokształcenie to sama przyjemność, a skoro przyjemność, to także rozrywka

Więcej    
"Kariera" klawisza - ebook

W dzisiejszej ofercie druk/ebook/Impuls polecamy nowość pt. "Kariera" klawisza. Znakomita książka wspomnieniowa, która zainteresuje studentów resocjalizacji i psychologii...

Więcej    
Top 10 lipca a w Impulsie

W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką Oficyny został premierowa publikacja Andrzeja Dembińskiego pt. "Kariera" klawisza. Gratulujemy!

Więcej    
VERSUS - recenzja Natalii Gburzyńskiej

Zapraszamy do fragmentu najnowszej recenzji publikacji prof. Lecha Witkowskiego, Versus

Więcej    
Wakacje z Impulsem i GRATISEM

Wakacje z Impulsem - do każdego zamówienia książka GRATIS

Więcej    
Top 10 czerwca w Impulsie

Oto Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów na koniec czerwca 2016 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką został "tradycyjne" już - śpiewnik Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali z 2 płytami CD autorstwa Katarzyny Zachwatowicz.

Więcej    
Edukacyjna podróż!

Okres wakacyjny to dla wielu osób czas odpoczynku również od książek. Niesłusznie. Wszak poszerzanie horyzontów, zdobywanie wiedzy, oraz samokształcenie to sama przyjemność

Więcej    
Wierszyki logopedyczne

Nakładem krakowskiej Oficyny Wydawniczej Impuls ukazał się cykl książeczek do utrwalania prawidłowej wymowy i pisowni głosek autorstwa logopedy Moniki Lubiny.

Więcej    
Darmowy newsletter z Impulsu

Zapisz się i bądź na bieżąco! Informujemy o konkursach, promocjach i ważnych wydarzeniach z życia wydawnictwa. Trzymaj rękę na pulsie dobrej literatury.

Więcej    
Zapach kobiety - co perfumy mówią o płci?

Czy istnieją zapachy męskie i kobiece? Na jakiej podstawie klasyfikujemy aromaty? Zobacz, jaki wpływ na płeć ma zapach.

Więcej    
Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dzieci

W dzisiejszej wiadomości Oficyna Impuls poleca dwie publikacje z zakresu pedagogiki osób niepełnosprawnych związanych z rozwojem małego dziecka tym razem również w odsłonie elektronicznej - ebooki w popularnych formach epub i mobi.

Więcej    
160 pomysłów na edukację...

Oficyna Wydawnicza Impuls poleca serię pięciu ksiażek do edukacji I-III autorska Jadwigi Stasicy: 160 pomysłów na; matematyka, przyroda, język polski, plastyka i muzyka oraz rozwijanie fantazji i zainteresowań.

Więcej    
Oto najlepsza książka na lato!

W kategorii znakomite poradniki decyzją jury plebiscytu najlepszym poradnikiem tego lata została publikacja Oficyny Wydawniczej Impuls: Rozmowy o rozmowach!

Więcej    
Top 10 maja w Impulsie

Trzecie miejsce zajęła drugi raz z rzędu nowa pozycja oferty: Moc jest w nas. Bajki terapeutyczne dla dzieci i ich rodziców autorstwa Kamili Zdanowicz-Kucharczyk. Mnogość nowości, a w tym szczególnie bestsellerów, nie pozwala zwolnić tempa, lecz dopinguje nas, by dostarczać naszym Czytelnikom

Więcej    
Co ma wspólnego matematyka z pedagogiką dyskretną?

Pedagogika dyskretna jest pedagogią Aleksandra Nalaskowskiego i jako taka - kompletną, starannie napisaną i zrekonstruowaną rozprawą o edukacyjnej rzeczywistości w naszym kraju.

Więcej    
Premiera w Impulsie

Ryngraf. Pamięć i tradycja. Symbole przynależności narodowej. Ryngraf narodził się w Europie Zachodniej – pierwsze europejskie ryngrafy ozdabiane były zwyczajowo herbem, czasem w towarzystwie inicjałów monarchy.

Więcej    
Oto najlepsza książka dla młodych czytelników

Kilka tysięcy czytelników i grono jurorów wybrało już tytuły nagrodzone w plebiscycie "Najlepsza książka dla młodych czytelników".

Więcej    
Top 10 kwietnia w Impulsie

Oto Top 10 Oficyny Wydawniczej Impuls, notowanie bestsellerów na koniec kwietnia 2016 r. W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką została...

Więcej    
Jak pies pomaga w nauce czytania?

Czytanie psu powoduje, że dziecko poprawia swoje umiejętności bez obawy, że zostanie wyśmiane lub skrytykowane. Pies

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
Copyright © 2015 IMPULS Oficyna Wydawnicza
Powered by CONSIT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się