Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • FINAŁ - zagłosuj na najlepsze książki na lato 2017

Bookmark and Share

GŁOSUJEMY NA IMPULSTo już FINAŁ!
Uwaga: walczymy tylko do niedzieli

Już po raz dziewiąty wybierzemy „Najlepsze książki na lato 2017" pomóżcie nam wygrać tytuły a dodatkowo zyskajcie szansę wygrania zestawów, liczących nawet 20 nagród w plebiscycie granic.pl


zaprasza Impuls


Powieści i literatura dla nauczycieli, pedagogika akademicka, pedagogika specjalna, proza i książki dla dzieci, poradnik metodologiczny i publikacje historyczne. Wybierz najciekawsze, Twoim zdaniem, książki lata 2017 z propozycji Oficyny Impuls, zagłosuj na nie i wygraj spore zestawy książek.
Zachęć znajomych - i wygraj jeszcze więcej książek!

Runda FINAŁOWA do której awansowały decyzją internautów i jury plebiscytu następujące publikacje  Oficyny Wydawniczej "Impuls"
walczące o tytuł  Najlepszych Książek na Lato 2017! 

 

Kategoria: PORADNIKI

Emocje

 

Kategoria: PERŁY Z LAMUSA

Bogusław Śliwerski

 

Serdecznie dziękujemy za Wasze głosy w pierwszej rundzie plebiscytu za wsparcie i sympatię dla naszych publikacji dla autorów dla nas. Dziękujemy i prosimy o jeszcze.
Serdecznie dziękujemy organizatorom plebiscytu - jury za wybór naszych książek do rundy finałowej za docenienie ich wartości.


Tradycyjnie już zadajemy pytanie:
pomożecie?W konkursie zagłosować możesz na książki, które powinny zwyciężyć w swoich kategoriach w okresie 19 czercwa - 2 lipca 2017.

Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu. 

Zaliczone są tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy biorą również udział w losowaniu nagród.

Jury konkursu, ocena:

Wyboru najlepszych książek dokona profesjonalne Jury, w którego skład wejdą specjaliści, autorytety w dziedzinie literatury, krytycy literaccy i recenzenci oraz przedstawiciele serwisu Granice.pl.

Ocena zgłoszonych książek przebiegać będzie dwuetapowo. W pierwszym etapie wybrane zostaną tytuły, które otrzymają nominację do nagrody. Drugi etap zakończy się wyłonieniem zwycięzców konkursu oraz tytułów wyróżnionych w poszczególnych kategoriach.

Głosowanie internautów

Równolegle do oceny jury na stronie internetowej konkursu prowadzone będzie głosowanie internautów, którzy również wyróżnią najlepsze książki na wiosnę. Wśród internautów biorących udział w konkursie rozlosowane zostaną cenne zestawy nagród książkowych. Wyniki głosowania śledzić będzie można na żywo na stronie internetowej konkursu.

IMPULS

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się