Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Już po raz ósmy wybraliśmy najlepsze książki roku

Bookmark and Share

Wyniki na najlepsze książki roku! Tytuł Najlepszej Książki Roku 2016 dla Impulsu

 

25 stycznia 2017 ogłoszono wyniki głosowania Internautów oraz jury wortal Granice.pl w plebiscycie "Najlepsza książka roku 2016". Już po raz ósmy wybieraliśmy najlepsze książki roku! 


W roku 2016 wybraliśmy już „Najlepsze książki na wiosnę”, „Najlepsze książki na lato”, "Najlepsze książki na jesień" oraz „Najlepsze książki na zimę". Dziś mamy okazję, by podsumować miniony rok, wybierając te najlepsze spośród najlepszych książek - http://www.ksiazkiroku.pl


W tegorocznym głosowaniu Najlepszych Książek Roku nie mogło zabraknąć tytułów Oficyny Wydawniczej „Impuls”, które w cyklicznych konkursach-plebiscytach w ciągu roku zajęły pierwsze miejsca a tym samym tytuły Najlepszych Książek lata, wiosny i zimy.

Uwaga! Publikacja Rozmowy o rozmowach. Czyli miej głos i nie wahaj się go użyć!  Katarzyny Bąkowicz i Marcina Kozłowskiego wydane nakładem Oficyny Impuls w kategorii poradniki decyzją jury plebiscytu zajęła PIERWSZE miejsce! a tym samym  tytułu Najlepszej Książki Roku 2016!


Już teraz serdecznie gratulujemy autorom wyjątkowej publikacji i zacnego tytułu a Wam drodzy Czytelnicy dziękujemy za oddane głosy na naszą publikację. Dziękujemy organizatorom plebiscytu wortalowu Granice.pl!

 

1. miejsc w kategorii Poradniki – Rozmowy o rozmowach, czyli miej głos i nie wahaj się go użyć Katarzyna Bąkowicz, Marcin Kozłowski – zobacz

 

zapraszamy do głosowania Oficyna Impuls


Czy ludzie mają ogony? Dlaczego powinniśmy unikać foteli? Jakie zalety ma korek od wina? 

Na te i inne pytania odpowiada nasza nowa książka "Rozmowy o rozmowach, czyli miej głos i nie wahaj się go użyć!". "Rozmowy..." to seria pełnych praktycznych wskazówek i dowcipnego dystansu wywiadów o tym, jak odpowiednio komunikować się z innymi i jak przełożyć to na sukces zawodowy i prywatny.

 

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą sympatię do naszych autorów i do naszego wydawnictwa!  

 

zapraszamy do głosowania Oficyna Impuls

 

 

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się