Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Targi - C64

 

Oficyna Wydawnicza "Impuls" - C64
zaprasza na 21. Międzynarodowe Targi Książki
w Krakowie
- rabat 20% na wszystko!

"Czytam i staję się wolnym"

 

Opis: C64


Największe polskie wydawnictwa, pośród których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa, ponad pół tysiąca autorów, generujących gigantyczne kolejki fanów, międzynarodowi goście z Anglii, Czech, Niemiec, Francji, Rumunii, Skandynawii, Słowacji, USA, kilka salonów tematycznych. Do tego Gość Honorowy – Francja wraz ze swoimi wydawcami, pisarzami, poetami i ilustratorami. Imponująco prezentuje się program jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, czyli Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Odbędą się one już po raz 21. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków w dniach 26-29 października 2017!  
Zapewniamy wysoką temperaturę od naszych nowości na stoisku C64.
 
Na stoisku C64 Oficyna Impuls zaprezentuje nowości, bestsellery i wiele ciekawych oraz topowych tytułów z oferty naszego wydawnictwa! Spotkacie naszych wyjątkowych autorów. Jesteśmy przekonani, że wyczekiwane nowości spotkają się z Waszym uznaniem i dużym zainteresowaniem...
 
Podczas czterech dni targów udostępnimy naszym sympatykom blisko 250 tytułów, które stanowią zaledwie część naszej pokaźnej oferty. W celu zapoznania się z całością zapraszam na stronę internetową (impulsoficyna.pl) oraz do naszych katalogów wydawniczych. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty zakupowe plus ciekawa książka gratis.
 
Podczas tegorocznych targów książki zaprezentujemy miłośnikom literatury harcerskiej naszą unikatową, znacznie poszerzoną niż w ubiegłym roku i absolutnie wyjątkową serię harcerskich reprintów z lat 1911-1945. Nowe (w znakomitej większości nie wznawiane od czasów przedwojennych) publikacje wchodzą w skład serii zatytułowanej „Przywrócić Pamięć”. Dla Was podczas targów zaprezentujemy całą liczącą ponad 141 tytułów serię harcerską!
 
 
Ciąg dalszy atrakcji jakie przygotowaliśmy dla naszych Czytelników na targi:
 
- uwaga, dla pierwszych 15 osób, które napiszą do nas maila na adres wiadomosci@impulsoficyna.com.pl przekażemy imienne kupony na zakup naszych wszystkich publikacji zaprezentowanych na stoisku C64 z 50% rabatem! Nie czekajcie, skorzystajcie z okazji! Kupony rozdajemy do 25.10
 
- podczas czterech dni targów na stoisku C64 wszystkie książki zostają objęte 20% rabatem a dodatkowo do każdego zakupu otrzymacie niespodziankę!
 
- na koniec zadanie dla Was. Prosimy zgłaszajcie na adres mailowy wiadomosci@impulsoficyna.com.pl tytuły, które chcecie abyśmy zaprezentowali podczas targów na naszym stoisku. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 października.
 
 
a jak nas zauważyć pośród tylu wydawców? bardzo łatwo, o tak:
 

Opis: C64

Opis: C64

C64

C64

Oficyna Wydawnicza Impuls
zaprasza na Krakowskie Targi Książki
stoisko C64

C64

 Opis: C64

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się