Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Zagłosuj na najlepsze książki na wiosnę 2017

Bookmark and Share

GŁOSUJEMY NA IMPULSZagłosuj na najlepsze książki na wiosnę!

Wiosna za oknami, wiosna panuje również w księgarniach. Pomóżcie nam więc wybrać „Najlepsze książki na wiosnę 2017" oraz „Najlepsze książki katolickie" i zyskajcie szansę wygrania zestawów, liczących nawet 20 nagród?

Serdecznie zapraszamy!


zaprasza Impuls


Powieści i literatura dla nauczycieli, proza i książki dla dzieci, poradnik metodologiczny z języka polskiego i publikacje historyczne. Wybierz najciekawsze, Twoim zdaniem, książki wiosny 2017 z propozycji Oficyny Impuls, zagłosuj na nie i wygraj spore zestawy książek.
Zachęć znajomych - i wygraj jeszcze więcej książek! 

 

Nominacje Oficyny Wydawniczej "Impuls" do tegorocznej edycji plebiscytu
Najlepszych Książek na Wiosnę 2017!


Tradycyjnie już zadajemy pytanie: pomożecie?

 

Kategoria: PORADNIKI

Język polski

Kategoria: PERŁY Z LAMUSA

Nauczyciel doskonały

 

Kategoria: DLA RODZICÓW

CZUJĄTKI

 

Kategoria: PROZA POLSKA

KOCHAM

 
13 marca 2017 rozpoczęło się głosowanie Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu "Najlepsza książka na wiosnę".

W konkursie zagłosować możesz dwukrotnie - na książki, które powinny otrzymać nominację w dniach 13 - 26 marca 2017, a na tytuły, które powinny zwyciężyć w swoich kategoriach w okresie 27 marca - 9 kwietnia 2017. 

Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu.  

Zaliczone są tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy biorą również udział w losowaniu nagród.

 

Jury konkursu, ocena: 

Wyboru najlepszych książek dokona profesjonalne Jury, w którego skład wejdą specjaliści, autorytety w dziedzinie literatury, krytycy literaccy i recenzenci oraz przedstawiciele serwisu Granice.pl.

Ocena zgłoszonych książek przebiegać będzie dwuetapowo. W pierwszym etapie wybrane zostaną tytuły, które otrzymają nominację do nagrody. Drugi etap zakończy się wyłonieniem zwycięzców konkursu oraz tytułów wyróżnionych w poszczególnych kategoriach.


Głosowanie internautów 

Równolegle do oceny jury na stronie internetowej konkursu prowadzone będzie głosowanie internautów, którzy również wyróżnią najlepsze książki na wiosnę. Wśród internautów biorących udział w konkursie rozlosowane zostaną cenne zestawy nagród książkowych. Wyniki głosowania śledzić będzie można na żywo na stronie internetowej konkursu.

 

IMPULS 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się