Oficyna Wydawnicza Impuls www.impulsoficyna.com.pl/e-books zaprasza do naszych wydań w wersji elektronicznej ebook do czytania na komputerze, czytniku, tablecie czy telefonie.
Świat książki ulega dynamicznym przemianom. Moda się zmienia. Kiedyś książki nosiły skóry, obijały swe okładki drewnem, odziewały się w zwoje papieru wytworzonego z włókien sosnowych, słomy, trzciny, bawełny, lnu, konopi, bambusa, a nawet jedwabiu.

Współcześnie książki ubierają się w zupełnie inne wdzianka. Tablety, e-czytniki, smartfony, monitory komputerów i światło rzutników. Czasy się zmieniają, zmienia się i czytelnictwo. Kiedyś czytelnik musiał uczynić wiele zachodu by zdobyć interesującą go książkę. Dziś  wystarczy że sięgnie do Internetu, odpali komputer, tablet lub włączy telefon. Zmianie ulega forma i sposób czytania, a przez to również miejsce i czas spędzany nad lekturą.

Rosnąca popularność publikacji elektronicznych wymaga podjęcia odpowiednich kroków w kierunku zaspokojenia potrzeb czytelników. Oficyna Wydawnicza Impuls już je podjęła.

Czym są książki elektroniczne w impulsoficyna.pl/e-books?

Oficyna Wydawnicza „Impuls” posiada księgarnię internetową dostępną pod adresem:

http://impulsoficyna.pl/e-books, która oferuje bezpieczny dostęp do książek w wersji papierowej oraz formie cyfrowej w formatach EPUB, MOMI, PDF do pobrania na komputer lub aplikację mobilną: w systemie Android i iOS. Wszystkie nasze e-booki zabezpieczamy znakami wodnymi z unikatowymi kodami.

Impulsoficyna.pl/e-books – obecnie na naszej stronie internetowej udostępniamy 130 publikacji w wymienionych formatach. Natomiast w dystrybucji, serwisach: ibuk.pl, virtualo.pl czy publio.pl jest już 500 naszych tytułów w formacie PDF.

Jeżeli w naszej ofercie książek elektronicznych nie ma tytułu, którego szukasz, prosimy o powiadomienie za pomocą e-maila: ebook@impulsoficyna.com.pl

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy małą ściągę, krok po kroku: http://impulsoficyna.com.pl/pliki/demo/Instrukcja.pdf
W naszej instrukcji prezentujemy m.in.: czym są ebooki?, jakie mają formaty?, jak je odczytać?, jaki programami?, jak kupić ebooka w Impulsie?.

Zapraszamy i życzymy miłej lektury z Impulsu!