Ebookpoint.pl i Oficyna Wydawnicza Impuls przygotowali Czytelnikom nie lada niespodziankę na Nowy Rok.

Od 02.01.2015 do 03.01.2015, w promocji możemy kupić wszystkie e-booki Oficyny Wydawniczej Impuls i nie tylko w serwisie ebookpoint.pl bardzo, bardzo, bardzo ATRAKCYJNIE.

Proponowane ceny to 9,90 zł, 14,90 zł i 19,90 zł.  Ten rok, zgodnie z życzeniami serwisu, na pewnego będzie ZACZYTANY!

 

W całej ofercie ebookpoint.pl do wyboru jest sześć działów, a w każdym z nich po kilkaset książek. Na podstronie Helionu możemy zaopatrzyć się w e-booki z literatury informatycznej, w zakładce http://ebookpoint.pl/wydawca/oficyna-wydawnicza-impuls całą ofertę Oficyny Wydawniczej IMPULS. Znajdziemy tam e-książki, które są nowościami, bestsellerami, najczęściej szukanymi czy książkami często poszukiwanymi w wersjach papierowych a niedostępnych.

Oficyna Wydawnicza Impuls to zlokalizowane w Krakowie wydawnictwo i księgarnia internetowa oferująca publikacje tradycyjne i elektroniczne (ebook) z szeroko pojętej pedagogiki, w tym specjalnej, przedszkolnej i wczesnoszkolnej, muzyki i sztuki, psychologii, socjologii, alternatywnych dziedzin edukacji oraz wielu innych…

Zapraszam Czytelników książek elektronicznych i nie tylko i nowych autorów do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, do nas!

Warto zaznaczyć, że w księgarni Ebookpoint jest sporo pozycji, które regularnie kosztują nawet 50 lub 80 złotych za wydanie cyfrowe, a w ramach promocji można je nabyć za ułamek tej ceny. Miejmy tylko nadzieję, że w tym roku księgarnia wytrzyma obciążenie serwerów. Rok temu promocja cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że strona sklepu była niedostępna przez cały dzień :) . Obniżka cen potrwa do 3 stycznia 2015, dlatego warto się spieszyć!


Na nowy rok 2015 polecamy Impuls + Ebookpoint