O NAS

Witamy serdecznie na nowym blogu Oficyny Wydawniczej Impuls.
Tylko tu i teraz przeczytacie same nowości i ciekawostki z podwórka Waszego wydawnictwa.

 

Oficyna Wydawnicza Impuls to zlokalizowane w Krakowie wydawnictwo i księgarnia oferująca publikacje z zakresu nauk społecznych; psychologii, pedagogiki, socjologii, filozofii, a także: poradniki dla rodziców i nauczycieli, publikacji muzycznych, szeroko pojętej pedagogiki, w tym specjalnej, wczesnoszkolnej, resocjalizacji, alternatywnych dziedzin edukacji akademickiej: gerontologia, arteterapia, biblioterapia, dogoterapia.

Oferujemy książki tradycyjne oraz elektroniczne w formacie ebook (ibuk). Ponadto oferujemy kompleksowy cykl wydawniczy obejmujący: skład komputerowy, projekty graficzne i wizualne, opracowanie typograficzne i plastyczne publikacji, wielostopniową redakcję i korektę książek, druk i oprawę oraz archiwizowanie.


Wydawnictwo posiada własny dział wysyłkowy, prowadzący bazy adresowe instytucji i osób prywatnych zainteresowanych naszymi książkami. Zamówienia są realizowane na bieżąco. Na rynku wydawniczym „Impuls” współpracuje z tymi hurtowniami i księgarniami, które są w stanie dotrzymywać umów kupna-sprzedaży i respektują prawa obrotu gospodarczego. Z aktualną ofertą wydawnictwa można zapoznać się na łamach „Notesu Wydawniczego”, „Bliżej Przedszkola”, „Magazynie Literackim Książki”, „Wydawcy”, „Nowe Książki” oraz w wielu innych publikacjach prasowych oraz licznych stronach internetowych, a także poprzez bezpłatne katalogi czy podczas spotkań autorskich, konferencji i targów naukowych.

Doceniając zaangażowanie i kwalifikacje pracowników, atrakcyjne warunki współpracy i pomoc w dystrybucji książek, wiele firm, instytucji, stowarzyszeń i osób prywatnych realizuje w „Impulsie” zlecenia wydawnicze: publikacje jubileuszowe, konferencyjne, prace doktorskie, habilitacyjne itp. Rocznie wydajemy ponad sto tytułów pierwszych wydań.

Mam nadzieję, że wielu czytelników skorzysta z naszej oferty wydawniczej, może także dołączą do coraz większego grona autorów interesujących publikacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie, propozycje. Zapraszam i zachęcam do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, księgarni i bibliotek.

 

Polecamy i zapraszamy!

 • teresa

  Może w skrócie: zamówiłam książki- po raz pierwszy, przesyłka w miarę szybka, tylko jedna z książek nie taka…Wysłałam maile, żadnej odpowiedzi, cisza…. dziś nowa przesyłka z odpowiednią książką. Czy w takim razie maile podajemy tylko dla potwierdzenia płatności??? Wystarczyłoby przepraszam, korekta, czy coś w tym stylu…Mimo wszystko dziękuję bardzo, myślę że nie zrezygnuję z oferty.

 • Impuls

  Pani Tereso, serdecznie dziękujemy za zakup w naszym wydawnictwie. Oczywiści przepraszamy za zaistniałą sytuację, która natychmiast po Pani wiadomości wyjaśniliśmy. Do Pani wysłaliśmy trzy maile i na ani jeden nie dostaliśmy odpowiedzi.
  Serdecznie dziękujemy za wszelkie korespondencje na które błyskawicznie odpowiadamy, to nasza wizytówka jakości. (Na maile odpowiadam -Paweł Głowiak- praktycznie 24 godziny na dobę i nie ma możliwości, aby do 1 dnia nie przyszła odpowiedz dlatego bardzo się dziwie Pani wypowiedzi. Ponieważ sam mam trzy maile do Pani. Jeden 10 min po Pani mailu a kolejne po wysłaniu paczki…)

  Nie chcielibyśmy, aby ta incydentalna sytuacja zaważyła na Pani opinii o naszym wydawnictwie i świadczonych usługach. Słyniemy z ekspresowej i bardzo staranie przygotowanej wysyłki.

 • Impuls

  Pani Tereso, serdecznie dziękujemy za zakup w naszym wysłannictwie. Oczywiści przepraszamy za zaistniałą sytuację, która natychmiast po Pani wiadomości wyjaśniliśmy. Do Pani wysłaliśmy trzy maile i na ani jeden nie dostaliśmy odpowiedzi.
  Serdecznie dziękujemy za wszelkie korespondencje na które błyskawicznie odpowiadamy, to nasza wizytówka jakości. (Na maile odpowiadam -Paweł Głowiak- praktycznie 24 godziny na dobę i nie ma możliwości aby do 1 dnia nie przyszła odpowiedz dlatego bardzo się dziwię Pani wypowiedzi. Ponieważ sam mam trzy maile do Pani. Jeden natychmiast po Pani mailu a kolejne po wysłaniu paczki…)

  Nie chcielibyśmy, aby ta incydentalna sytuacja zaważyła na Pani opinii o naszym wydawnictwie i świadczonych usługach. Słyniemy z ekspresowej i bardzo staranie przygotowanej wysyłki.

  Zapraszamy do naszej oferty a zapewniamy, że spotka Panią niespodzianka.